Weekendafsluiting A27 tussen knooppunt Everdingen en knooppunt Gorinchem richting Breda
De A27 richting Breda is afgesloten tussen knooppunt Everdingen en knooppunt Gorinchem van:
- vrijdag 25 april 22.00 uur tot maandag 28 april 05.00 uur.
De tussengelegen toe- en afritten zijn ook dicht.
Het verkeer richting Breda wordt omgeleid via de A2 en de A15. Gele borden langs de weg geven de omleidingsroutes aan. Houd rekening met extra reistijd die kan oplopen tot 30 minuten.
Het openbaar busvervoer rijdt met een aangepaste dienstregeling. Meer informatie over de dienstregeling van de bussen tijdens de afsluiting kunt u vinden op de website van Connexxion en Arriva.
Omleidingskaart voor de afsluiting van de A27 richting Breda tussen knooppunt Everdingen en knooppunt Gorinchem van vrijdag 25 april 22.00 tot maandag 28 april 05.00 uur.
Afsluiting A59 op- en afritten Raamsdonksveer (34) en Oosterhout (33)
Momenteel werkt de aannemer in de nacht langs de A59 vanwege het aanleggen van een in- en uitrit voor werkverkeer. Deze werkzaamheden zijn gestart in maart en lopen door in april. Vanwege deze werkzaamheden zijn er op de volgende momenten afsluitingen:
- van maandag 31 maart tot en met vrijdag 11 april is op de A59 afrit Raamsdonksveer (34) richting 's Hertogenbosch elke avond en nacht dicht van 20.00 uur tot 05.00 uur. Op zaterdag en zondag lopen de afsluitingen van 20.00 uur tot 08.00 uur de volgende dag;
- van maandag 7 april tot en met vrijdag 11 april is oprit Oosterhout (33) naar de A59 richting ’s-Hertogenbosch 5 avonden en nachten dicht van 19.30 uur tot 5.30 uur. De afsluiting van 11 april 19.30 uur loopt door tot zaterdag 12 april 08.30 uur.
Afsluiting verbindingsweg A27/A59
Bij knooppunt Hooipolder verwijderen we een deel van het geluidsscherm van viaduct ‘Julianalaan’. Ook plaatsen we antizichtschermen. Hiervoor zijn de verbindingswegen A27/A59 enkele nachten dicht:
- van maandag 14 april 21.00 uur tot dinsdag 15 april 05.00 uur is op de A27 richting Breda de verbindingsweg naar de A59 dicht;
- van maandag 14 april 21.00 uur tot dinsdag 15 april 05.00 uur de verbindingsweg van de A59 naar de A27 richting Utrecht dicht;
- van dinsdag 15 april 21.00 uur tot woensdag 16 april 05.00 uur is op de A27 richting Breda de verbindingsweg naar de A59 dicht.
Meer informatie over deze afsluitingen staat in dit nieuwsartikel.
Afsluiting A59 op- en afritten Oosterhout (33), Made (32) en Statendamweg
Vanwege het aanleggen van nieuwe rotondes in de Statendamweg bij op- en afrit Oosterhout (33) van de A59, is deze op- en afrit een periode dicht. Deze werkzaamheden zijn onderdeel van de aanpassing aan knooppunt Hooipolder. De op- en afrit is dicht van zondag 27 april 21.00 uur tot vrijdag 25 juli 16.00 uur.
Voorafgaand aan de langdurige afsluiting, zijn de op- en afritten Oosterhout (33) en Made (32) op de A59 enkele nachten dicht. Tijdens de afsluitingen plaatsen we verlichting, bouwen de verkeerslichten op en leggen een bouwpoort aan:
- van dinsdag 22 april 20.00 uur tot woensdag 23 april 05.00 uur is op- en afrit Oosterhout richting Zonzeel dicht;
- van woensdag 23 april 20.00 uur tot donderdag 24 april 05.00 uur is op- en afrit Oosterhout richting 's Hertogenbosch dicht;
- van donderdag 24 april 20.00 uur tot vrijdag 25 april 01.00 uur is afrit Made richting Zonzeel dicht;
- vrijdag 25 april 01.00 uur tot 05.00 uur is afrit Made richting 's Hertogenbosch dicht;
- van vrijdag 25 april 20.30 uur tot zater
Omleidingskaart voor afsluiting van de op- en afrit Oosterhout (33) van de A59 van zondag 27 april 21.00 uur tot vrijdag 25 juli 16.00 uur.
Afsluiting Merwedebrug
Daarnaast voert aannemerscombinatie STERK, in opdracht van Rijkswaterstaat, werkzaamheden uit aan de Merwedebrug. De brug is hiervoor afgesloten van:
- vrijdag 4 april 22.00 uur tot zondag 6 april 12.00 uur richting Utrecht.
Het verkeer wordt omgeleid via de A15, A2 en A59. Of via de A15, N3, A16 en A59. Meer informatie over deze afsluiting staat in dit nieuwsartikel.
Wegverbetering A27
De werkzaamheden zijn onderdeel van het project Verbetering van de A27 tussen Houten en Hooipolder. Aannemerscombinatie De Groene Waarden voert de verbetering uit voor het noordelijke gedeelte, tussen knooppunt Houten en knooppunt Everdingen. Aannemerscombinatie ALSÉÉN voert de verbetering van het zuidelijke gedeelte uit, tussen knooppunt Everdingen en knooppunt Hooipolder.
Meer informatie werkzaamheden A27
Voor actuele informatie over afsluitingen en omleidingen kijk op rwsverkeersinfo.nl. Heeft u vragen of opmerkingen over de werkzaamheden, neem dan contact met ons op.